Nákupní košík

Stůl Fiore, podnož a deska

Hliník, werzalit, dureltop

Podnože stoly Fiore

FIORE PODNOŽ BÍLÁ

Download

Technický list (schedafiore.pdf - 440 kB)

Stabilní podnož čtvercového průřezu, hliníková s protiskluznými koncovkami.Barvená na odstín : bílý, šedý, antracit, caffé, tortora /bílá káva/.

FIORE BÍLÝ 60X60
Ukázka realizace
Deska DurelTOP

Stůl je tvořen hliníkovou podnoží s centrální nohou. Nohy jsou hliníkové a nabarveny. Vybírat lze z odstínů bílý, stříbrný, antracit, caffe, tortora. Na koncích jsou vždy protiskluzné koncovky. Deska rozměru Ø 60cm, Ø 70cm, Ø 80cm, nebo čtvercové 60x60 cm, 70x70 cm, 80x80cm. Úchyty a šrouby jsou součástí balení.

Deska stolu je vyrobená z WERZALITU, což je světově patentovaná technologie, která garantuje vyjimečné materiálové vlastnosti v otevřených povětrnostních podmínkách. Svou robustností a stabilitou tvaru přesvědčí i v extremních podmínkách. Údržba je snadná a ani po mnoholetém užívání nedojde k deformaci desky stolu, nebo k barevným změnám na jejim povrchu.

Typ desky stolu DURELTop je vyrobená z tvrzeného plastu Durel Top speciálně vyvinutého firmou Nardi. Deska je vyrobena z vysoce jakostního voděodolného plastu, UV resistanty jsou součástí výrobku. Snadná údržba a ani po mnoholetém užívání nedojde k deformaci desky stolu, nebo k barevným změnám na jejim povrchu. DURELTop desky jsou dostupné v rozměrech 70x70cm a 80x80 cm v provedení : bílá, antracit, griggio (šedá), caffe, tortora