Nákupní košík

Stůl Scudo, sklopná deska

Zahradní stoly Scudo Nardi

Stoly Scudo sklápěcí desky

SCUDO DR argento/bianco

Hliníková základna ve střední části opatřená zajímavým originálním plastovým  ozdobným krytem. Vybavena naklápěcím systémem a výškově nastavitelnýma nohama. Pro desky o rozměrech

ø 60 - ø 70 - ø 80 - 60x60 - 70x70 - 80x80 cm.

Hliníková základna ve střední části opatřená zajímavým originálním plastovým ozdobným krytem. Označení DR znamená svislé rýhování, označení AR znamená vodorovné rýhování. Pevný a jednoduchý naklápěcí systém z hliníkové slitiny.Výškově nastavitelné nohy.Kompletní přehled najdete kliknutím ZDE.

Základna je dodávána ve standartní výšce 71cm nebo ve zvýšením provedení 107 cm, kdy je určena pro vyvýšená barová posezení. Lze objednávat samostatně pouze podnože, nebo pouze desky. ceny desek zde uvedených zahrnují již i montážní elementy pro jednoduché namontování na originální Nardi podnož. Pro ceny samostatných desek bez montážních elementů se obraťte s dotazem na nardi@everel.cz.

Pro desky o rozměrech

ø 60 - ø 70 - ø 80 - 60x60 - 70x70 - 80x80 cm (Werzalit).

70x70 - 80x80 cm (DurelTOP).

Desky stolu mohou být v provedení Werzalit, což je světově patentovaná technologie, která garantuje vyjimečné materiálové vlastnosti v otevřených povětrnostních podmínkách. Svou robustností a stabilitou tvaru přesvědčí i v extremních podmínkách. Údržba je snadná a ani po mnoholetém užívání nedojde k deformaci desky stolu, nebo k barevným změnám na jejim povrchu.

Dostupné Werzalitové stolové desky:

bílá                        catalan               silver                wicker

 

Deska stolu DURELTop je vyrobená z tvrzeného plastu Durel Top speciálně vyvinutého firmou Nardi. Deska je vyrobena z vysoce jakostního voděodolného plastu, UV resistanty jsou součástí výrobku. Snadná údržba a ani po mnoholetém užívání nedojde k deformaci desky stolu, nebo k barevným změnám na jejim povrchu. DURELTop desky jsou dostupné v rozměrech 70x70cm a 80x80 cm v provedení : bílá, antracit, griggio (šedá), caffe, tortora

Provedení DURELTop stolových desek :

bílá                            antracit                 grigio             caffe                 tortora