Nákupní košík

Stůl Scudo, sklopná deska

Kompozit, hliník, werzalit

Stoly Scudo sklápěcí desky

SCUDO DR argento/bianco

Download

Produkt.list_Scudo (produktovy_list_stul_scudo.pdf - 244 kB)
Produkt.list_Scudo High (produktovy_list_stul_scudo_high.pdf - 402 kB)
Produkt.list_Scudo Double (produktovy_list_stul_scudo_double.pdf - 249 kB)

Hliníková základna ve střední části opatřená zajímavým originálním plastovým středovým dílem. Vybavena naklápěcím systémem a výškově nastavitelnýma nohama. Pro desky o rozměrech

ø 60 - ø 70 - ø 80 - 60x60 - 70x70 - 80x80 cm.

Podnože - s výškou 72 cm, se zvýšenou výškou pro barovky 104 cm, nebo double systém rpo desky 110x70cm a 120x80cm.

Hliníková podnož s ozdobnným krytem na noze. Označení DR znamená svislé rýhování, označení AR znamená vodorovné rýhování. Podnož je vybavena pevným a jednoduchým naklápěcím systémem z hliníkové slitiny.Desku lze tak složit do svislé polohy a stoly tak nezabírají místo.Výškově nastavitelné nohy.

Základna je dodávána ve standartní výšce 72 cm nebo ve zvýšením provedení 107 cm, kdy je určena pro vyvýšená barová posezení. Pro desky o velkých rozměrech 110x70cm a 120x80cm slouží podnože "double", které bezpečně se dvěma nohama udrží i takto veliké desky. Lze objednávat samostatně pouze podnože, nebo pouze desky. Ceny desek zde uvedených zahrnují již i montážní elementy pro jednoduché namontování na originální Nardi podnož. Pro ceny samostatných desek bez montážních elementů se obraťte s dotazem na nardi@everel.cz.

Pro desky o rozměrech

ø 60 - ø 70 - ø 80 - 60x60 - 70x70 - 80x80 cm (Werzalit).

70x70 - 80x80 cm (DurelTOP).

Desky stolu mohou být v provedení Werzalit, což je světově patentovaná technologie, která garantuje vyjimečné materiálové vlastnosti v otevřených povětrnostních podmínkách. Svou robustností a stabilitou tvaru přesvědčí i v extremních podmínkách. Údržba je snadná a ani po mnoholetém užívání nedojde k deformaci desky stolu, nebo k barevným změnám na jejim povrchu.

Dostupné Werzalitové stolové desky v barvě bílé, catalan, silver, wicker.

Deska stolu DURELTop je vyrobená z tvrzeného plastu Durel Top speciálně vyvinutého firmou Nardi. Deska je vyrobena z vysoce jakostního voděodolného plastu, UV resistanty jsou součástí výrobku. Snadná údržba a ani po mnoholetém užívání nedojde k deformaci desky stolu, nebo k barevným změnám na jejim povrchu. DURELTop desky jsou dostupné v rozměrech 70x70cm a 80x80 cm v provedení : bílá, antracit, griggio (šedá), caffe, tortora

Provedení DURELTop stolových desek : bílá, antracit, šedá (grigio), hnědá (caffe), tortora