Nákupní košík

Rozkládací zahradní stůl Alloro

Pro velké slavnosti

Stůl Alloro 210-280

Stůl ALLORO 210-280 tortora-bianco

Download

Informační list Alloro 210 (materialovy-list-alloro210.pdf - 514 kB)

Obdélníkový stůl o rozměrech 210-280 cm x100x73cm (výška), deska DurelTOP tl. 22mm. Nohy barvený hliník, nastavitelné koncovky.

Stůl o základním rozměru 210  x 100 x 73 cm (výška). Vložením dalších panelů je možné desku rozložit až do délky 280 cm, což je velikost , která umožní pohodlné  stolování 10 osob. Použitým materiálem na desku je speciálně vyvinutý materiál z konstrukčního polypropylenu, patentovaný firmou Nardi pod názvem DurelTOP. Hliníkové nohy jsou barvené práškovou technologií. Stůl je zcela odolný proti venkovnám povětrnostním podmínkám.
Stůl je pevný a stabilní. Zároveň perfektní a originální provedení v kombinaci hliník a vysoce jakostní plast zajišťuje jeho trvanlivost a nadčasovost.
 
Na desce stole je použita technologie fotografického leptu, což působí přirozeným dojmem, a zároveň nevyžaduje téměř žádnou údržbu.
Nohy jsou připevněny k desce jednoduchým systémem příchytných šroubů.
Jednoduchá montáž a demontáž.
Jedná se o intuitivní a praktický výrobek.
 
Hmotnost: 45 kg
Barvy: Antracit, Caffé, Tortora, Bílá
 
K tomuto jednoduchému a přesto hodně nápaditému stolu jsou vyvzorovány židle Palma (Erica bez područek), kdy spolu ladí motiv na desce stolu i celkové "laťkové" provedení opěrek židlí. Dokonale k němu sedí i široké sedačky Aria, Net, Net Relax nebo židle Bora (v provedení bez područek Bora Bistrot ).